Ēdināšanas pakalpojumi Ēdināšana Turbu viesiem

Atpūtas kompleksā Turbas sniedzam ēdināšanas pakalpojumus kāzām un citām svinībām, klājam bēru mielastus, kā arī nodrošinām maltītes lielam skaitam viesu, piemēram, sporta spēlēm. Piedāvājam dažādas ēdināšanas iespējas Turbu viesiem - aukstais galds, siltie ēdieni, kafijas pauzes, uzkodas.

Atpūtas kompleksā Turbas sniedzam ēdināšanas pakalpojumus kāzām un citām svinībām, klājam bēru mielastus, kā arī nodrošinām maltītes lielam skaitam viesu, piemēram, sporta spēlēm. Piedāvājam dažādas ēdināšanas iespējas Turbu viesiem - aukstais galds, siltie ēdieni, kafijas pauzes, sagaidīšanas uzkodas.

Katram no pasākumam, kas tiek organizēts Atpūtas kompleksā Turbas, piemeklējam vispiemērotāko ēdienu pasniegšanas veidu - furšeta veidā vai porcijās.

Īpaši ērti un organizēti ir pasniegt maltītes porcijās ir lielu pasākumu ietvaros, piemēram, sporta spēlēm - pasniedzot maltīti termo kārbās. Nometnēm un citiem brīvdabas pasākumiem ir iesakām izvēlēties pasniegt maltīti porcijās.

Svinīgiem pasākumiem nodrošinām ēdienu pasniegšanu porcijās pie skaisti klātiem galdiem un apkalpošanu visas maltītes vai svētku laikā - viss pēc klienta vēlmēm.

Korporatīviem pasākumiem, semināriem un apmācībām iesakām izvēlēties maltīti pasniegt furšeta jeb zviedru galda veidā, kā arī neaizmirst par kafijas pauzēm, kuru dažādība var variēt no cepumu asortiem līdz kanape maizītēm, augļu un dārzeņu platēm.

Ikvienu maltīti pasniedzam Jums vispiemērotākajā laikā - visu diennakti.

Lai atvieglotu sporta spēļu, korporatīvo un citu brīvdabas pasākumu organizēšanas darbus un nodrošinātu pasākuma dalībniekiem vairāk ērtību, atpūtas kompleksā Turbas ir pieejama kafejnīca, kurā dalībnieki var individuāli iegādāties maltītes, dzērienus un uzkodas.

Uzdot jautājumu!