Kāzas un Svinības Viesu nams Brakas

Viesu namā Brakas svinībām īpašu gaisotni piešķir latviskā un senatinīgā noskaņa, pateicoties senatnīgajiem mūriem, masīvkoka konstrukcijām un kamīnam.

Vietu skaits 80
Gultasvietu skaits 35 (+100)
Aprīkojums Nojume, Turbu Dižozols, Ugunskura vieta, Wi-Fi, Kamīns, WC

Viesu namā Brakas svinībām īpašu gaisotni piešķir latviskā un senatinīgā noskaņa, pateicoties senatnīgajiem mūriem, masīvkoka konstrukcijām un kamīnam. Plašā zāle, kurā var uzņemt līdz 80 viesiem, ir ar skaistu skatu uz Turbu Simtgades Ābeļdārzu, kur jaunajam pārim ir iespēja iestādīt savas dzimtas ābeli. Lielajā Braku viesu namā ir iespēja izguldīt līdz 35 personām un vēl 24 personas blakus esošajās ēkās. Jaunlaulāto numuriņš viesu namā Brakas ir labiekārtots ar hidromasāžas vannu.

Kāzu un citu svinību viesiem ir iespēja rekaksēties Senatnīgajā pirtī, kas atrodas turpat Turbu pagalmā. Pirtī, kur iespējams pērties īsteni latviskā garā, ir iespējams veldzēties arī aukstajā iekštelpu baseinā. Pirtsprieku izskaņā Turbu pagalmā zem Senatnīgās klēts nojumes var baudīt siltās varasas naktis, sildīties pie āra kamīna, kā arī baudīt Turkalnes Muižas Vīna darītavas vīnu Senatnīgajā Vīna pagrabā.

Turbas nodrošina svētku mielastu, apkalpošanu mielasta laikā, kā arī dažādus galdu klājumus dažādām klientu vēlmēm un prasībām.

Uzdot jautājumu!