Kāzas un Svinības Viesu nams Četri Vēji

Četru Vēju lielā zāle ir lieliska kāzu svinību vieta ar skatu pār Četru Vēju ieleju.

Vietu skaits 65
Gultasvietu skaits 40 (+48)
Aprīkojums Ziedi un dekorācijas, Jaunā pāra numurs ar džakuzi, Terase laulību ceremonijai, Krēslu pārvalki, Apaļie galdi, Nojume, Āra kubls, Peldvieta, Pirts, Wi-Fi, Džakuzi, Projektors, WC

Četru Vēju lielā zāle ir lieliska kāzu svinību vieta ar skatu pār Četru Vēju ieleju. Plašajās, gaišajās un mājīgajās telpās var svinēt kāzas un citas svinības 60 viesiem. Svinībām lieliski noderēs zālē esošā bāra lete, kas izmantojama gan dzērienu servēšanai, gan dekorāciju izvietošanai.

Svinību laikā viesu rīcībā tiek nodota visa Četru Vēju viesnīca ar lielo zāli svinībām, mazo zāli neformālām sarunām, SPA un pirts zonu ar āra džakuzi relaksācijai, 12 labiekārtoti numuriņi, tajā skaitā jaunlaulāto numuriņš ar hidromasāžas vannu. Klusākiem brīžiem pieejams ir tornītis, kurā piedāvājam klātus uzkodu galdus, lai ļautos laiskām sarunām un noraudzīties uz plašo Četru Vēju ieleju.

Nakšņošana Četru Vēju viesnīcā iespējama 40 viesiem, kur blakus esošajās ēkās var izmitināt papildu 80 personas.

Gan viesnīcu numuriņi, gan SPA zona un viesnīcas tornītis ir lieliski piemēroti, lai pavadītu mierīgu, patīkamu vakaru pirms svinībām jau svētku noskaņās - relaksēti un pacilāti, īpaši līgavām gatavojoties lielajai svētku dienai.

Turbās nodrošinam svētku mielastu, apkalpošanu mielasta laikā, kā arī dažādus galdu klājumus pēc klientu vēlmēm un prasībām.

Uzdot jautājumu!