Kāzas un Svinības Lielā nojume

Kāzas un citas svinības Turbu Lielajā nojumē ar īpašu noskaņu plašā, mājīgā nojumē, ar skatu pār Četru vēju ieleju.

Vietu skaits 150
Gultasvietu skaits 150
Aprīkojums WC

Kāzas un citas svinības Turbu Lielajā nojumē ar īpašu noskaņu plašā, mājīgā nojumē, ar skatu pār Četru vēju ieleju. Nojumē esošās konstrukcijas ir lieliski piemērotas dažādu dekorāciju un instalāciju izvietošanai. Nojumes platība ļauj dažādos izvietojumos izkārtot galdus tā, varētu uzņemt līdz pat 150 kāzu un citu svinību viesiem. Nojumē atrodas bāra lete, kuru var izmantot pēc nepieciešamības un vēlmēm - dzērienu servēšanai, dekorāciju izvietošanai vai citiem mērķiem. Āra terase un platforma pie ūdens būs lieliski piemērotas, lai veiktu dažādas svinību aktivitātes ārpus nojumes.

Svētku viesi tiek izmitināti viesnīcā Četri vēji, kā arī tuvumā esošajās ekās, kopā līdz 120 personām. Jaunlaulāto numuriņš ir labiekārtots ar hidromasāžas vannu. Viesnīcā ir pieejamas divu veidu pirtis - sauna un Hamam tvaika pirts, kā arī āra džakuzi, kas ir pieejami kāzu un citu svinību viesiem.

Iesakām pievienot āra telti nojumei, lai rastu papildu platību mūziķiem, foto stūrim, bāram vai citām nepieciešamībām.

Turbās nodrošinam svētku mielastu, apkalpošanu mielasta laikā, kā arī dažādus galdu klājumus pēc klientu vēlmēm un prasībām.

Uzdot jautājumu!