Naktsmītnes Četri Vēji viesnīca

Četru Vēju viesnīca atrodas skaistā, gleznainā vietā - ar skatu pār Četru Vēju ieleju. Plašajās, gaišajās un mājīgajās telpās atrodas 11 labiekārtoti numuriņi, kuros var izmitināties kopā 40 viesi.

Vietu skaits 60
Gultasvietu skaits 40
Aprīkojums Šķēršļu josla, Meža takas, Nojume, Grils, Basketbola laukums, Futbola laukums, Volejbola laukums, Brīvdabas ZOO, Ugunskura vieta, Peldvieta, Pirts, Wi-Fi, Džakuzi, TV, WC

Četru Vēju viesnīca atrodas skaistā, gleznainā vietā - ar skatu pār Četru Vēju ieleju. Plašajās, gaišajās un mājīgajās telpās atrodas 12 labiekārtoti numuriņi, kuros var izmitināt 40 viesus. Četros Vējos ir pieejams viens LUX numuriņš ar hidromasāžas vannu. Viesnīcā pieejams SPA komplekss ar saunu, turku tvaika pirti, āra džakuzi un vietu masāžām un citām SPA procedūrām. Četru Vēju viesnīca ir iecienīta dažādu svinību rīkošanai, izmantojot Četru Vēju Lielo zāli un Mazo zāli, kā arī atpūtas telpu, kas atrodas viesnīcas pirmajā stāvā. Lai ļautos apcerīgiem mirkļiem, ir iespējams izmantot Četru Vēju tornīti, kurā ir iespējams baudīt pieklusinātus vai romantiskus mirkļus vienā no diviem tornīša stāviem. Viesnīcas viesiem piedāvājam brokastis un, iepriekš piesakot, gardas vakariņas un pusdienas.

Atpūtas kompleksa teritorijā ir aploks, kurā ganās savvaļas aitas un jēriņi, kā arī Highland bullīši. Pastaigu takas gada sitajā laikā un distanču slēpošanas trases sniegotajā laikā ir kā radītas, lai dotos pastaigā, nūjotu un slēpotu, baudot svaigo lauku gaisu. Iespējami arī izbraucieni ar kvadracikliem un sniega močiem atbilstošā sezonā, par to pieejamību laicīgi jautājot Četru Vēju administrācijā.

Uzdot jautājumu!