Naktsmītnes Brīvdienu mājas

Atpūtas kompleksā Turbas ir pieejamas četras Brīvdienu mājas, kas lieliski piemērotas atpūtai dabas tuvumā ģimenes, draugu kompānijās.

Vietu skaits 40
Gultasvietu skaits 40
Aprīkojums Šķēršļu josla, Meža takas, Nojume, Grils, Basketbola laukums, Futbola laukums, Volejbola laukums, Brīvdabas ZOO, Ugunskura vieta, Peldvieta, Wi-Fi, Kamīns, TV, WC

Atpūtas kompleksā Turbas ir pieejamas četras Brīvdienu mājas, kas lieliski piemērotas atpūtai dabas tuvumā ģimenes, draugu kompānijās. Brīvdienu mājas ir aprīkotas ar virtuvi un tās ir apsildāmas ar krāsniņu. Katrā no brīvdienu mājiņām ir atsevišķa tualete, duša. Brīvdienu mājas atrodas turpat pie dabas takām - norobežotā teritorijā, kura paredzēta tikai brīvdienu māju iemītniekiem, lai netraucēti varētu iziet dārzā, grilēt gaļu vai sauļoties un baudīt dabas tuvumu.

Brīvdienu mājās ir virtuvīte, kurā var pagatavot sev brokastis, pusdienas un vakariņas, taču, ja nav vēlme gatavot, Turbu pāvāri piedāvā viesiem brokastis un, iepriekš piesakot, arī gardas pusdienas un vakariņas.

Atpūtas kompleksa teritorijā ir aploks, kurā ganās savvaļas aitas un jēriņi, kā arī Highland bullīši. Pastaigu takas gada sitajā laikā un distanču slēpošanas trases sniegotajā laikā ir kā radītas, lai dotos pastaigā, nūjotu un slēpotu, baudot svaigo lauku gaisu. Iespējami arī izbraucieni ar kvadracikliem un sniega močiem atbilstošā sezonā, par to pieejamību laicīgi jautājot Četru Vēju administrācijā.

Uzdot jautājumu!