Naktsmītnes Guļbūves

Turbu atpūtas kompleksā ir trīs latviskas guļbūves - Zīles, Rieksti un Čiekuri. Katra no guļbūvēm ir individuāli iekārtota - ar guļvietām, atpūtas telpu un virtuvīti, kā arī labierīcības un duša.

Vietu skaits 26
Gultasvietu skaits 23
Aprīkojums Skatu tornis, Bērnu rotaļu laukums, Grils, Turbu Dižozols, Trošu ceļš, Āra kubls, Ugunskura vieta, Pirts, WC

Turbu atpūtas kompleksā ir trīs latviskas guļbūves - Zīles, Rieksti un Čiekuri. Katra no guļbūvēm ir individuāli iekārtota - ar guļvietām, atpūtas telpu un virtuvīti, kā arī labierīcības un duša. Guļbūvju ieskauts pagalma vidū atrodas bērnu rotaļu laukums, kurā bērno var spēlēties, esot dabas tuvumā, kamēr vecāki var noraudzīties uz to, sēžot uz privātas terasītes pie katras guļbūves.

Pirts mīļotājiem Turbu Dižozola pakājē ir Pirts pie Ozola, kurā var baudīt pirts priekus īsteni latviskā garā, kā arī sildīties āra kublā Mazās Juglas krastā. Atpūtas kompleksā ir pieejamas dažādas aktīvās atpūtas iespējas. Tā kā guļbūves atrodas Mazās Juglas un kanāla krastos, gada siltajā laikā ir iespējams laivot, balansēt uz SUP dēļiem, kā arī peldēties. Tuvumā esošajā Turbu saliņā ir basketbola, futbola un volejbola laukumi.

Zīļu, Riekstu un Čiekuru viesiem ir iespējams pagatavot sev brokastis, pusdienas un vakariņas savās guļbūvēs, taču, ir iespējams pasūtīt brokastis, pusdienas un vakariņas, ko laipni pagatavos Turbu pavāri.

Uzdot jautājumu!