Naktsmītnes Kempings Četri Vēji

Kempingi Četri Vēji atrodas Četru Vēju ielejā, kas ļauj būt Četru Vēju ielejas pasākumu epicentrā! Kempingi ir iekārtoti tā, lai svētku viesi var būt pēc iespējas tuvāk cits citam, taču tajā pat laikā katrs savās telpās.

Vietu skaits 48
Gultasvietu skaits 48
Aprīkojums Šķēršļu josla, Meža takas, Nojume, Grils, Basketbola laukums, Futbola laukums, Volejbola laukums, Brīvdabas ZOO, Ugunskura vieta, Peldvieta, WC

Kempingi Četri Vēji atrodas Četru Vēju ielejā, kas ļauj būt Četru Vēju ielejas pasākumu epicentrā! Kempingi ir iekārtoti tā, lai svētku viesi var būt pēc iespējas tuvāk cits citam, taču tajā pat laikā katrs savās telpās. Kopā ir trīs ēkas, kur katrā ir pa četriem atsevišķiem kempingiem, kuros katrā ir četras gultasvietas. Turpat netālu no kempingiem ir pieejamas koplietošanas dušas un WC. Iepretim kempingiem ir lapenes, zem kurām baudīt maltīti vai draudzīgas sarunas.

Atpūtas kompleksa teritorijā ir aploks, kurā ganās savvaļas aitas un jēriņi, kā arī Highland bullīši. Pastaigu takas gada siltajā laikā un distanču slēpošanas trases sniegotajā laikā ir kā radītas, lai dotos pastaigā, nūjotu un slēpotu, baudot svaigo lauku gaisu. Iespējami arī izbraucieni ar kvadracikliem un sniega motocikliem atbilstošā sezonā, par to pieejamību laicīgi jautājot Četru Vēju administrācijā.

Uzdot jautājumu!