Naktsmītnes Kempingi pie Ozola

Kempingi pie Ozola atrodas Turbu saliņas tuvumā, kas ir lieliski piemēroti nakšņošanai Turbu saliņu pasākumu dalībniekiem.

Vietu skaits 40
Gultasvietu skaits 40
Aprīkojums Skatu tornis, Bērnu rotaļu laukums, Nojume, Grils, Turbu Dižozols, Trošu ceļš, Teltsvietas, Ugunskura vieta, WC

Kempingi pie Ozola atrodas Turbu saliņas tuvumā, kas ir lieliski piemēroti nakšņošanai Turbu saliņu pasākumu dalībniekiem. Kempingos ir pieejamas 40 gultasvietas - katrā mājiņā pa divām divstāvīgām gultām. Lielākajā no kempingu mājām ir izvietotas dušas un WC.

Kempingiem blakus ir Turbu skatu tornis, kas sniedzas 15m augstumā, kā arī Mazā Julga, pa kuru iespējams laivot, balansēt uz SUP dēļiem, peldēties un nodoties laiskiem atpūtas mirkļiem, klausoties upītes čalošanā.

Atpūtas kompleksa teritorijā ir aploks, kurā ganās savvaļas aitas un jēriņi, kā arī Highland bullīši. Pastaigu takas gada sitajā laikā un distanču slēpošanas trases sniegotajā laikā ir kā radītas, lai dotos pastaigā, nūjotu un slēpotu, baudot svaigo lauku gaisu. Iespējami arī izbraucieni ar kvadracikliem un sniega močiem atbilstošā sezonā, par to pieejamību laicīgi jautājot Četru Vēju administrācijā.

Uzdot jautājumu!